Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Jak korzystać z obligacji?

wysokiezyski

Mój profil

Interesuję się oszczędzaniem, inwestowaniem, minimalistycznym męskim stylem życia.

Opis bloga

Wysokie zyski można osiągnąć dzięki podejściom do oszczędzania i inwestowania, jakie stosuję i tu opisuję.

archiwum

  2015
  Lipiec
  Czerwiec
  Maj
  Kwiecień
  Styczeń

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 31441 osób

Wysokie Zyski

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

mój avatar


wysokiezyski

Jak korzystać z obligacji?

Obligacje Korporacyjne to nadzwyczajny gatunek papierów kosztownych, które są emitowane przez instytucje czy też wszelkie podmioty działalności oszczędnościowej. Emitując obligacje, ich emitent zmusza się do ich wykupienia od konsumentów, za ich pierwotną cenę wspólnie z specjalnymi procentami. Do momentu okupienie obligacji nie nastąpi, emitent jest dłużnikiem jej klientów.

Niezbicie odsetki to tylko jakiś z typów świadczenia, równie doskonale mogą to być udziały w dochodach danego banku. Ciekawiącą propozycją są obligacje banków. Poprzez swoją wielodniową frekwencję na rynku a także stabilną sytuację walutową, banki są miarodajnymi emitentami. W konsekwencji, coraz gęściej ludzi w kraju nad Wisłą, zamierza na zakup obligacji kapitałowych, których emitentami są właśnie banki.

Obligacje komunalne i bankowe zapewniają bezpieczny zysk

Utrzymuje się zaledwie pytanie: gdzie kupić obligacje bankowe? Przyszły nabywca obligacji, może skorzystać z dwóch rynków: - Jeżeli pozyskujemy obligację bezpośrednio od emitenta, przy udziale agenta emisji (np.. domku maklerskiego), jest to rynek pierwotny obligacji. - Innym sposobem nabycia obligacji jest wykorzystanie układu Catalyst.

Catalyst jest systemem, który dokonuje autoryzacji oraz obrotu wszelkimi dłużnymi zasobami walutowymi. Poprzez własne funkcjonowanie a także możliwości, system Catalyst jest ujmowany jako rynek wtórny obligacji. Wybór rzeczowego rynku zależy od konsumenci, nie zapominajmy jednakże, iż układy jak Catalyst, mogą mieć nieduże opóźnienie przy kalkulowaniu.

Dlatego też, zwyczajowo kupna obligacji, polecamy realizowanie zakupu na rynku pierwotnym.


Głosuj (0)
elokata243 17:01:00 13/01/2015 [Powrót] Komentuj