Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Obligacje Korporacyjne

wysokiezyski

Mój profil

Interesuję się oszczędzaniem, inwestowaniem, minimalistycznym męskim stylem życia.

Opis bloga

Wysokie zyski można osiągnąć dzięki podejściom do oszczędzania i inwestowania, jakie stosuję i tu opisuję.

archiwum

  2015
  Lipiec
  Czerwiec
  Maj
  Kwiecień
  Styczeń

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 31441 osób

Wysokie Zyski

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

mój avatar


wysokiezyski

Obligacje Korporacyjne

Obligacje korporacyjne to inwestycja, która niesie ze sobą ryzyko. Stąd, potencjalny kontrahent powinien nawiązać znajomość z potencjalnym ryzykiem kupna danego papieru wartościowego. Agencje Ratingowe posiadają jakieś z narzędzi, które pomaga nam policzyć ryzyko przyszłej inwestycji jest tzw. Rating obligacji korporacyjnych. Jest to skompilowanie różnych ofert obligacyjnych wspólnie z ich szacowanym ryzykiem.

Agencje ratingowe dla spółek emitujących obligacje

Takie zestawienie jest robione poprzez kompetentnych analityków, którzy szacują ryzyko konkretnej inwestycji. Czynniki brane w rachubę przy takiej analizie to między innymi: tężyzna walutowa emitenta a także ewentualne możliwości rozwoju danej firmy.

Z tej przyczyny, dobitnie zalecamy poznanie się z analizą danej inwestycji, zanim podejmiemy decyzję o nabyciu danego papieru cennego. Jakimś z serwisów, który oferuje tego typu zestawienia jest modny rynek Catalyst. Na stronie głównej owego serwisu, możemy wyszperać zarówno instrukcję niezatartego odczytania ratingu danej obligacji, jak i oceny najsłynniejszych emitentów.

Naturalnie, wszelkie ratingi są aktualizowane na poczekaniu. Jest to przykładowe z wielu ułatwień dla przyszłych inwestorów, dzięki którym, rynek wtórny obligacji cieszy się coraz to ogromniejszą sławą. Przy weryfikacji rzeczowej propozycji inwestycyjnej wypada wziąć pod uwagę jej dostępność. W wypadku obligacji korporacyjnych, dużą dostępnością znamionują się obligacje Getin Banku.

Zresztą, obligacje Getin Noble są obecne w giełdowym systemie Catalyst, dzięki z jakiego powodu możemy gruntownie przejrzeć kompletną propozycję danych obligacji.


Głosuj (0)
elokata243 17:01:02 13/01/2015 [Powrót] Komentuj