Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Pozyczki społecznościowe

wysokiezyski

Mój profil

Interesuję się oszczędzaniem, inwestowaniem, minimalistycznym męskim stylem życia.

Opis bloga

Wysokie zyski można osiągnąć dzięki podejściom do oszczędzania i inwestowania, jakie stosuję i tu opisuję.

archiwum

  2015
  Lipiec
  Czerwiec
  Maj
  Kwiecień
  Styczeń

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 31441 osób

Wysokie Zyski

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

mój avatar


wysokiezyski

Pozyczki społecznościowe

Praca to sposób na zarobienie pieniędzy służących do utrzymania się. Ale nikt nie powinien wydawać wszystkich wypracowanych przez siebie pieniędzy. Wszelacy teoretycy ekonomii od przez cały czas komunikują, że podstawą dobrej kondycji pieniężnej osoby fizycznej jest, oprócz robocie zarobkowej, dodatkowo oszczędzania i stateczne gospodarowanie odwleczonymi środkami.

Takim gospodarowaniem nie ulega wątpliwości nie jest łapanie pieniędzy w klasycznej skarpecie. Środki zdeponowane w taki sposób tak naprawdę tracą na wartości wskutek toków inflacyjnych (wzrostu zapłat osłabiającego siłę nabywczą posiadanych środków). W takim razie też oszczędzanie powinno pojawiać się równocześnie z rozumowym inwestowaniem posiadanych pieniędzy.

Jak działa inwestowanie w pożyczki społecznościowe

Najprostszym sposobem od zawsze było włożenie pieniędzy na lokatę. Ten materiał finansowy polega na "zamrożeniu" naszych pieniędzy w banku na uzgodniony czas, za co w zamian otrzymujemy procenty, w wysokości kilku procent w miar roku. Nie są to wiec nazbyt wysokie zyski, choć jest to ponoć najbezpieczniejszy sposób inwestowania oszczędności. Istnieją wprawdzie również inne postaci inwestowania oszczędności. Jakąś z nich są pożyczki społecznościowe.

Na czym polega? - zapyta niejeden ewentualny inwestor. Zilustrujmy więc zasadę funkcjonowania pożyczek społecznościowych. Za przykład niech posłuży w tym miejscu spółka Nobiles2 i jej propozycja. Program oszczędzania Pro-Zysk, proponowany przez Nobiles2, opiera się właśnie na pożyczkach społecznościowych. W konspekcie powiadając Nobiles2 pośredniczy między postacią wkładającą swoje środki (która w tym przypadku będzie pożyczkodawcą), a pożyczkobiorcą, będąc zarazem gwarantem spłaty pożyczki.

Planując na ten gatunek inwestycji możemy liczyć na wysokie zyski, jakkolwiek zarówno, nie podobnie jak w przypadku innych opłacalnych inwestycji, ma moc wiążącą tutaj gwarancja zwrotu kapitału, albowiem Nobiles2, będąc specyficznym gwarantem całego podjęcia, umożliwia bezpieczne udzielanie pożyczek, wyrzucając właśnie tak ryzyko zagubienia naszych środków.

Dzięki inwestycji, jaką są pożyczki społecznościowe, oszczędzanie spełniło totalnie nowy przejaw. Nie musi na pewno polegać na odbieraniu znikomych sum z lokat, lecz może konstytuować nawet pomocne zarzewie profitu.


Głosuj (0)
elokata243 17:01:08 13/01/2015 [Powrót] Komentuj