Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Wolność finansowa

wysokiezyski

Mój profil

Interesuję się oszczędzaniem, inwestowaniem, minimalistycznym męskim stylem życia.

Opis bloga

Wysokie zyski można osiągnąć dzięki podejściom do oszczędzania i inwestowania, jakie stosuję i tu opisuję.

archiwum

  2015
  Lipiec
  Czerwiec
  Maj
  Kwiecień
  Styczeń

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 31441 osób

Wysokie Zyski

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

mój avatar


wysokiezyski

Wolność finansowa

Wolność finansowa - ten zwrot dla wielu jest motywem, do którego dąży poprzez całe życie. Jakkolwiek głównie czym jest sukces żywotny? Jaki jest klucz do sukcesu witalnego? W jaki sposób nazwać, czy komuś udało się takowy spełnić oraz nie? Jakich kryteriów trzeba zastosować, ażeby dokładnie określić istnienie i wielkość triumfu?

Wypytywanie zawarte w tytule tego teksu zdaje się zwyczajne i postawione głównie retorycznie. Natomiast jedynie z pozoru. Po chwil namysłu faktycznie każdy dotrze do wniosku, że nie jest nietrudno nazwać momencik, w którym można z całą determinacją ogłosić, iż życiowy sukces stał się czyimś udziałem. Dla wielu ludzi prostym, i przede wszystkim jedynym, sposobem na objaśnienie osiągnięcia sukcesu życiowego przez daną osobę jest zajrzenie na jej status majątkowy.

Prawo przyciągania to najwazniejszy klucz do sukcesu

O ile charakteryzuje się on właściwą ilością zer na koncie tolerują oni, że postać taka osiągnęła wolność i sukces finansowy, a co za tym idzie i żywotny. Zdaje się tymczasem, iż jest to za bardzo pobieżne stanowisko do tej idei. Albowiem co w tym przypadku zakomunikować o osobie, która stała się majętna dzięki wygranej w totolotku?

Z pełną pewnością zapełnia ona warunek o właściwej ilości zer na koncie. Czy tymczasem pójście do kolektury i skreślenie paru cyfr, dzięki po kiego wygrywa się fortunę, przysparza podstawy do stwierdzenia o tym, iż wygrywający spełnił tryumf witalny? Właściwie nie - wszak nie było to skutkiem jego profesji tudzież ekscentrycznych zdolności, a jedynie zrządzeniem losu. Joe Vitale autor książek motywacyjnych ogłasza, iż o ile pozbędziemy powściągających się nas uprzedzeń i kompleksów jesteśmy w stanie zrobić i osiągnąć przede wszystkim wszystko.

Rozwój osobisty i szerokie horyzonty myślowe to najłatwiejsza droga do sukcesu. Z pewnością potrzebna jest poza tym zarówno niewzruszona ciągłość i upór, jednakże swoje nastawienie i namówienie o możliwości dosięgania wszelakich zaplanowanych sensów to istota. Notorycznie w tym kontekście cytuje się prawo przyciągania, według którego nasze indywidualne stanowisko przesądza to jak ma wygląd rzeczywistość.

W związku z tym też można wyłożyć nietrudny morał, że tryumf żywotny to po prawdzie zdolność dosięgania wszelkich zamyślonych celów. Jeżeli uspokoimy taką wprawę, wszystkie inne fałszywe żywotne sukcesy, takie takich jak majętność, osiągniemy w przelocie.


Głosuj (0)
elokata243 17:01:11 13/01/2015 [Powrót] Komentuj