Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Inwestycja w surowce naturalne

wysokiezyski

Mój profil

Interesuję się oszczędzaniem, inwestowaniem, minimalistycznym męskim stylem życia.

Opis bloga

Wysokie zyski można osiągnąć dzięki podejściom do oszczędzania i inwestowania, jakie stosuję i tu opisuję.

archiwum

  2015
  Lipiec
  Czerwiec
  Maj
  Kwiecień
  Styczeń

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 19545 osób

Wysokie Zyski

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

mój avatar


wysokiezyski

Inwestycja w surowce naturalne

Jak rozporządzać uzbieranym budżetem, tak aby na tym nie zgubić? Na wstęp, nie warto lokować 100% pieniędzy w jednym trybie lokowania, a więc inaczej powiadając dywersyfikacja portfela. W co się opłaca inwestować? Można inwestować w różne kruszce takie jak złoto czy srebro. Jak inwestować w złoto? Inwestycja w złoto polega w większości przypadków na zakupie którejś ilości tego metalu.

Kupić możemy złote sztabki lub złote monety. Złote monety to tak zwane monety bulionowe, które są wybijane z czystego złota, zaiste w celach inwestycyjnych, monety takie zazwyczaj nie mają nominału, są godne tak wiele ile kruszec z którego są zrealizowane. Wartość złota w dłuższym okresie terminu zawsze rośnie, z tego powodu wkładając złoto mamy w praktyce gwarancję, iż nie zapodziejemy.

Jak inwestować w srebro? Wkładać w ten kruszec możemy podobnie jak w złoto, a więc pozyskując sztabki srebra, a zwyczajowo srebrne monety, które nie mają nominału, a wybita na nich jest przeważnie waga dając za przykład 1 uncja.


Sposoby inwestowania w złoto

Srebro jako surowiec, który można wyczerpać i nie ma jak odrestaurować zarówno będzie wzmacniało swą wartość w dłuższym okresie czasu, dzięki temu w podobny sposób jak w złoto należałoby w nie inwestować. Inwestycja w surowce normalne, a nie dewizy ma również inny plus. Więcej na ten temat tu.

Jeśli dojdzie do wielorakich sytuacji, które sprawią, iż waluta stanie się bezwartościowa, to cenne kruszce nadal będące doceniane, z tego powodu warto lokować w złoto inwestycyjne chociażby wyłącznie jako zabezpieczenie finansowe przed upadkiem systemów finansowych, ponieważ nie wiemy jak dalej potoczy się polityka finansowa kompletnego globu.


Głosuj (0)
elokata243 17:01:44 13/01/2015 [Powrót] Komentuj